Godiigi, ir pagaajis tieshi gads un taapeec ir pienaacis laiks ielikt pamatus naakamajam taada tipa celjojumam, un peec bloga (randomaa izveeleeta) nosaukuma taa vien liekas, ka buus vien jaabrauc uz Aaziju. Protams, nekas veel nav zvaniic, sho celjojumu plaanoju ne aatraak, kaa peec 5 gadiem, pirmkaart jau taapeec, ka mana bilance uz 18.11.2008 izskataas visai beediigi - apmeeram miinus 1'500 Ls, mocis, un mashiina, kas iisteniibaa nemaz nav mana mashiina, ibio, un vislabaakais, ka pagaidaam esmu bezdarbnieks, un ekonomiskais staavoklis valstii neko labu nesola pat Valjerkam no Parex. Bet mees (es un Valjerka) izkjepurosimies!
Aaziju liidz shim esmu tikai apostiijis, kad uztureejos Stambulaa, taapeec shis regjions, taapat kaa savulaik Latiinjamerika, ir pilniigi neapguuts. Ja kaadam ir veeleeshanaas pievienoties peec 5 gadiem, laipni luudzu, saakiet plaanot, kautgan, ko es te rakstu, sho blogu taapat neviens nelasa.
Abonēt:
Ziņas komentāri (Atom)
Nav komentāru:
Ierakstīt komentāru